Umywalka nablatowa Marmite Rita New 60×36 cm beżowa kaszmir 631211061073
Opis
Marmite Rita New
Umywalka nablatowa Marmite Rita New 60 × 36 cm beżowy kaszmir 631211061073
Kaszmirowa umywalka nablatowa Marmite Rita New łączy owalny kształt, matową powierzchnię oraz wymiary dopasowane do strefy umywalkowej z baterią montowaną poza misą. Model o długości 59,9 cm wykonano z materiału Mineral Composite, określanego także jako konglomerat.
Najważniejsze informacje:montaż nablatowy • 59,9 × 36,1 cm • beżowy kaszmir, mat • bez przelewu
Najważniejsze cechy umywalki Marmite Rita New
✓ Umywalka przeznaczona do montażu na blacie
✓ Dokładne wymiary: 599 × 361 × 160 mm
✓ Owalna forma z miską położoną centralnie
✓ Materiał: Mineral Composite / konglomerat
✓ Kolor: beżowy kaszmir
✓ Matowe wykończenie powierzchni
✓ Bez fabrycznego otworu na baterię
✓ Konstrukcja bez przelewu
✓ Waga umywalki: 9 kg
✓ Seria Marmite Rita New
Format 60 × 36 cm
Owalna umywalka nablatowa o dokładnie podanych wymiarach
Rita New ma 599 mm długości, 361 mm szerokości oraz 160 mm wysokości. Podanie rzeczywistych wymiarów ułatwia zaplanowanie miejsca na blacie i porównanie modelu z innymi umywalkami nablatowymi o nominalnej szerokości 60 cm.
Owalny kształt tworzy wyraźny element strefy umywalkowej, natomiast montaż na blacie pozwala pozostawić całą zewnętrzną bryłę widoczną w aranżacji.
Długość599 mm
Szerokość361 mm
Wysokość160 mm
Beżowy kaszmir • mat
Kaszmirowa umywalka do spójnej, spokojnej łazienki
Beżowy odcień kaszmir stanowi cieplejszą alternatywę dla klasycznej białej umywalki. Matowe wykończenie podkreśla stonowaną kolorystykę modelu i pozwala zestawić go z drewnem, jasnym kamieniem, greige, beżami oraz metalowymi detalami.
Umywalkę wykonano z Mineral Composite. W danych technicznych materiał ten jest również określony jako konglomerat. Dzięki temu przy porównywaniu ofert można rozpoznać ten sam materiał niezależnie od użytej nazwy.
Montaż nablatowy
Bateria montowana poza umywalką
Umywalka Marmite Rita New nie ma fabrycznego otworu na baterię. Armaturę należy więc zaplanować poza jej bryłą: można dobrać wysoką baterię umywalkową montowaną na blacie albo baterię podtynkową umieszczoną w ścianie.
Model nie ma również przelewu. Przy kompletowaniu strefy umywalkowej należy dobrać korek przeznaczony do umywalki bez przelewu. Bateria, korek, syfon, blat oraz meble nie są wskazane jako elementy produktu.
Przed zakupem baterii:sprawdź jej wysokość, długość wylewki i miejsce montażu względem umywalki oraz blatu.
Przed zakupem
Najczęściej zadawane pytania dotyczące umywalki Marmite Rita New
Czy umywalka Marmite Rita New ma otwór na baterię?
Nie. Umywalka nie ma fabrycznego otworu na baterię, dlatego armaturę należy zaplanować poza jej bryłą. Można zastosować wysoką baterię umywalkową montowaną na blacie albo baterię podtynkową umieszczoną w ścianie.
Czy kaszmirowa umywalka Marmite Rita New ma przelew?
Nie. Model 631211061073 jest umywalką bez przelewu. Przy planowaniu odpływu należy dobrać korek przeznaczony do umywalek bez przelewu.
Czy syfon jest dołączony do umywalki?
Syfon nie jest elementem samej umywalki. Należy dobrać go osobno, uwzględniając montaż nablatowy, sposób prowadzenia odpływu oraz brak przelewu w umywalce.
Jakie są dokładne wymiary umywalki Marmite Rita New?
Umywalka ma 599 mm długości, 361 mm szerokości oraz 160 mm wysokości. Jej wymiary nominalne to około 60 × 36 cm.
Z jakiego materiału wykonano umywalkę?
Umywalkę wykonano z Mineral Composite, określanego w danych technicznych również jako konglomerat. Model ma matowe wykończenie w kolorze beżowym kaszmir.
Jaki montaż przewidziano dla umywalki Rita New?
Marmite Rita New jest umywalką nablatową przeznaczoną do ustawienia na blacie. Bateria, korek, syfon, blat oraz meble nie wchodzą w skład samej umywalki.
Dane techniczne umywalki Marmite Rita New 631211061073
Producent
Marmite
Seria
Rita New
Kod producenta
631211061073
EAN
631211061073
Rodzaj
umywalka nablatowa
Kształt
owalny
Wymiary
599 × 361 × 160 mm
Położenie miski
środek
Materiał
Mineral Composite / konglomerat
Kolor
beżowy kaszmir
Wykończenie
matowe
Otwór na baterię
nie
Przelew
bez przelewu
Waga
9 kg
Oferta obejmuje umywalkę nablatową Marmite Rita New. Bateria, korek, syfon, blat, meble i pozostałe elementy aranżacji widoczne na zdjęciach nie wchodzą w skład produktu.
